iphone lcd wymina

Wymiana szybki w iPhone 6

Wymiana Szybki iPhone:
- Dotyk Działa 150 zł
- Dotyk Nie działa 200 zł

Zauważyłeś, że w Twoim iPhone 6 coś złego dzieje się z szybką? Pojawiły się zarysowania? A może to jakieś pęknięcia? Pod żadnym pozorem nie lekceważ tego, ponieważ może być Ci potrzebna wymiana szybki iphone 6 warszawa. Dlaczego akurat wymiana szybki? Na te pytania znajdziesz odpowiedzi poniżej!

Uszkodzona szybka w iPhone 6 – powody


Wydawać by się mogło, że mamy do czynienia z telefonem bezawaryjnym i bezproblemowym. Jednak praktyka pokazuje, że nawet iPhone 6 nie gwarantuje, że unikniemy uszkodzenia szybki. Co dokładnie może doprowadzić do uszkodzenia szybki w naszym iPhone 6? Jak się okazuje, powody uszkodzenia szybki w iPhone są różne. Najczęściej to efekt naszej nierozwagi i korzystania z telefonu w miejscach, w których są podatne na upadek. Na pewno do takich miejsc należą prace na wysokości, w tym również na budowie. Poza tym nawet spacerując, możemy poślizgnąć się i doprowadzić do tego, że telefon wypadnie nam z ręki i szybka rozbije się na betonie. Takich sytuacji z pewnością znajdzie się o wiele więcej, zwłaszcza jeśli telefon jest naszym nierozłącznym elementem wyposażenia.

Uszkodzona szybka w iPhone 6 – kiedy powinniśmy pomyśleć o wymianie szybki?


Każdy upadek telefonu, czy wyślizgnięcie się z ręki może skutkować uszkodzeniem szybki. Czasami można zauważyć drobne zarysowania, w innych przypadkach pęknięcia. W najgorszym wypadku nasza szybka rozbije się w drobny mak lub swoim wyglądem będzie przypominała sieć pająka. Zwykle o wymianie szybki w iPhone 6 myślimy, dopiero gdy mamy do czynienia z największymi uszkodzeniami i nie możemy korzystać ze swojego urządzenia. Jednak takie postępowanie nie jest wcale słuszne, ponieważ drobne zarysowania, czy pęknięcia na szybce mogą postępować, a to oznacza, że nawet nie zdążymy się zorientować, kiedy uszkodzenie będzie poważniejsze. Poza tym nie powinniśmy bagatelizować tego, że każdy upadek może nie tylko spowodować uszkodzenia zewnętrzne, ale także uszkodzenia wewnętrzne, których na pierwszy rzut oka nie widać. W takich przypadkach najlepszym rozwiązaniem może okazać się oczywiście wymiana szybki w iPhone 6 i jak najdokładniejsza diagnostyka naszego urządzenia.

Wymiana szybki w iPhone 6 – jak sobie z tym poradzić?


Jak w takim razie poradzić sobie z wymianą szybki w iPhone 6? Wśród nas z pewnością znajdą się osoby, które będą chciały popróbować naprawy we własnym zakresie. Nie ma nic w tym złego, o ile mamy szeroką wiedzę, doświadczenie w realizacji tego typu zadań i dysponujemy odpowiednim sprzętem i narzędziami. Osoby, które po raz pierwszy zamierzają zabrać się za wymianę szybki w iPhone 6, mogą się rozczarować. Choć wiele poradników z sieci wskazuje, że wymiana szybki w iPhone 6 jest banalnie prosta, to w praktyce szybko dojdziemy do wniosku, że samo rozłożenie urządzenia na czynniki pierwsze nie należy do najłatwiejszych. W iPhone'ach wszystkie komponenty są ze sobą połączone, co oznacza, że uszkodzenie jednego, nawet drobnego elementu może mieć dla nas bardzo złe skutki. Dlatego o wiele lepiej zrezygnować z samodzielnej wymiany szybki w iPhone 6, a zdecydować się na skorzystanie ze wsparcia profesjonalistów. Poza tym, jak wspomnieliśmy, uszkodzenia nie tylko mogą dotyczyć szybki, ale także elementów wewnętrznych, a do ustalenia tego potrzeba specjalistycznego sprzętu diagnostycznego, którym dysponuje tylko serwis iPhone.

Wymiana szybki iPhone 6 w serwisie


Serwis to nie tylko punkt, który dysponuje specjalistycznym sprzętem do diagnostyki, ale również odpowiednimi narzędziami i wysokiej jakości sprzętem umożliwiającym różnego typu naprawy. Co ważne, nad przebiegiem wszystkim zadań czuwa sztab wykwalifikowanych osób, które dysponują praktyką, odpowiednimi umiejętnościami i wiedzą. Oznacza to, że oddając tutaj telefon, możemy być pewni, że szybka zostanie wymieniona w bardzo szybkim tempie, a urządzenie wróci do nas sprawny. To, jak zdecydujemy się dostarczyć iPhone 6 do serwisu, zależy od nas. Firma chcąc sprostać oczekiwaniom rynku oraz zapewnić profesjonalne wsparcie jak największej ilości klientów postanowiła świadczyć standardową naprawę, jak i wysyłkową. Standardowa naprawa opiera się na kontakcie bezpośrednim, co oznacza, że ze swoim telefonem powinniśmy zgłosić się jak najszybciej do serwisu. W przypadku naprawy wysyłkowej telefon powinniśmy wysłać kurierem wraz z dokładnymi danymi oraz opisem awarii. Po naprawie telefon zostanie odesłany również kurierem na wskazany przez adres.
Jeśli chodzi o samą wymianę szybki w iPhone 6, to wszystko zawsze przebiega bardzo sprawnie. Jednak to nie powinno nikogo dziwić, bo usługi świadczą najlepsi profesjonaliści z branży. Oznacza to, że jeśli dostarczymy telefon do serwisu i okaże się, że nie ma kolejki i serwisanci nie zmagają się z innymi pilnymi zadaniami, to usługa zostanie wykonana od ręki. Serwis jest w stanie wymienić uszkodzoną szybkę w ciągu 20-30 minut. Oczywiście czas naprawy będzie zależny od tego, w jakim stanie jest nasza szybka. Jeśli zajdzie podejrzenie większych uszkodzeń, to czas ten może ulec wydłużeniu.