Wymiana gniazda ładowania iPhone

Wymiana gniazda ładowania iPhone

Serwis Apple iPhone

serwis apple, serwis iphone, wymiana szybki iphone

Jeżeli Twój telefon: 

  • nie ładuje się
  • nie może się uruchomić
  • wyłączył się sam bez powodu
  • nie możesz naładować baterii
  • telefon nie reaguje na ładowarkę
  • bateria wskazuje 1% pomimo ładowania

Prawdopodobnie masz uszkodzone gniazdo ładowania telefonu. Jeżeli gniazdo nie jest uszkodzone rozważ wymianę baterii na nową.

WYMIANA BATERII IPHONE ->>

Gniazdo ładowania iPhone

wymiana szybki iphone, serwis iphone, serwis apple, odzyskiwanie danych iphone

Wymiana gniazda ładowania iphone iDoit

W razie uszkodzenia mechanicznego gniazda ładowania w Twoim iPhone zazwyczaj naprawa może nie mieć sensu ekonomicznego i lepszym rozwiązaniem jest wymiana całego gniazda ładowania. Do uszkodzenia zazwyczaj dochodzi przez mechaniczne uszkodzenie delikatnych elementów wewnętrznych przez próbę ładowania baterii nieodpowiednią ładowarką do Twojego modelu telefonu. Często osoby mylą się próbując ładować iPhone ładowarką od Samsunga Galaxy nie zwracając uwagi, że końcówka ładowarki nie pasuje do wejścia iPhone.

Uszkodzone gniazdo ładowania iPhone

Uszkodzone gniazdo ładowania w iPhone objawia się również na inne sposoby. Zazwyczaj najszybciej można to stwierdzić poprzez brak komunikacji telefonu z komputerem lub innymi urządzeniami z tym samym wejściem. Jeżeli nie dostajemy komunikatu połączenia urządzeń oznacza to, że uszkodzony może być kabel lub gniazdo ładowania.

Wymiana gniazda ładowania iPhone Ceny

Ceny wymiany gniazda ładowania w iPhone wahają się od 99zł do 199zł. Nie jest to droga usługa zważając na koszty zakupu samego gniazda od producenta. W przypadku najnowszych modeli iPhone 8 i X w celu ustalenia ceny prosimy o kontakt telefoniczny z serwisem.

Naprawa Gniazda ładowania iPhone

Serwis Apple

apple, serwis apple, serwis iphone, serwis produktów apple