iphone gniazdo zasilania

Naprawa Gniazda Zasilania iPhone

Wymiana Gniazda Ładowania rozmów iPhone Cennik :

Urządzenie Cena
Wymiana Gniazda Ładowania iPhone 5/ 5s/ se 99 zł
Wymiana Gniazda Ładowania iPhone 6 129 zł
Wymiana Gniazda Ładowania iPhone 6 Plus 149 zł
Wymiana Gniazda Ładowania iPhone 6 S 129 zł
Wymiana Gniazda Ładowania iPhone 6 S Plus 149 zł
Wymiana Gniazda Ładowania iPhone 7 150 zł
Wymiana Gniazda Ładowania iPhone 7 Plus 150 zł
Wymiana Gniazda Ładowania iPhone 8 149 zł
Wymiana Gniazda Ładowania iPhone SE 2020 149 zł
Wymiana Gniazda Ładowania iPhone 8 Plus 149 zł
Wymiana Gniazda Ładowania iPhone X 200 zł
Wymiana Gniazda Ładowania iPhone XR 200 zł
Wymiana Gniazda Ładowania iPhone XS 200 zł
Wymiana Gniazda Ładowania iPhone XS MAX 200 zł
Wymiana Gniazda Ładowania iPhone 11 250 zł
Wymiana Gniazda Ładowania iPhone 11 Pro 250 zł
Wymiana Gniazda Ładowania iPhone 11 Pro Max 250 zł
Wymiana Gniazda Ładowania iPhone 12 250 zł
Wymiana Gniazda Ładowania iPhone 12 mini 250 zł
Wymiana Gniazda Ładowania iPhone 12 Pro 250 zł
Wymiana Gniazda Ładowania iPhone 12 Pro Max 250 zł

Wymiana gniazda ładowania iPhone

Jeżeli Twój telefon:
-nie ładuje się
-nie może się uruchomić
-wyłączył się sam bez powodu
-nie możesz naładować baterii
-telefon nie reaguje na ładowarkę
-bateria wskazuje 1% pomimo ładowania

Prawdopodobnie masz uszkodzone gniazdo ładowania telefonu. Jeżeli gniazdo nie jest uszkodzone rozważ wymianę baterii na nową.



Wymiana gniazda ładowania iphone Wymiana Szybki

W razie uszkodzenia mechanicznego gniazda ładowania w Twoim iPhone zazwyczaj naprawa może nie mieć sensu ekonomicznego
i lepszym rozwiązaniem jest wymiana całego gniazda ładowania. Do uszkodzenia zazwyczaj dochodzi przez mechaniczne
uszkodzenie delikatnych elementów wewnętrznych przez próbę ładowania baterii nieodpowiednią ładowarką do Twojego
modelu telefonu. Często osoby mylą się próbując ładować iPhone ładowarką od Samsunga Galaxy nie zwracając uwagi, że
końcówka ładowarki nie pasuje do wejścia iPhone.

Uszkodzone gniazdo ładowania iPhone

Uszkodzone gniazdo ładowania w iPhone objawia się również na inne sposoby. Zazwyczaj najszybciej można to stwierdzić poprzez brak komunikacji telefonu z komputerem lub innymi urządzeniami z tym samym wejściem. Jeżeli nie dostajemy komunikatu połączenia urządzeń oznacza to, że uszkodzony może być kabel lub gniazdo ładowania.

Naprawa gniazda zasilania w iPhone

Ostatnio coraz więcej osób narzeka na problemy z gniazdem zasilania w iPhone'ach. Co może doprowadzić do uszkodzenia? W jakich sytuacjach może okazać się konieczna naprawa gniazda zasilania iphone? Jak się okazuje, odpowiedź dla wielu nie jest taka oczywista!


Uszkodzenie gniazda zasilania w iPhone – przyczyny i objawy

Do uszkodzenia gniazda zasilania w iPhone'ach dochodzi z bardzo różnych przyczyn. Najczęściej jednak to efekt uszkodzeń mechanicznych jakże delikatnych elementów wewnętrznych. Tylko nieliczni zdają sobie sprawę z tego, że za te mechaniczne uszkodzenia ponoszą winę sami użytkownicy danych urządzeń. Szarpanie, nieostrożne posługiwanie się ładowarką, czy też korzystanie z ładowarek, które nie są dedykowane do naszych urządzeń, mogą skutkować właśnie uszkodzeniem gniazda zasilania. Tylko w nielicznych przypadkach uszkodzenia gniazda zasilania w iPhone'ach to wina producenta i nie ma w tym nic dziwnego, bo mamy do czynienia z producentem, który ceni sobie jakość wykonania. Po czym poznamy, że w naszym urządzeniu uszkodziło się gniazdo zasilania? Wśród najczęściej pojawiających się symptomów wymienia się nieładowanie się telefonu, wyłączanie się urządzenia bez konkretnej przyczyny, jak również trudności z jego uruchomieniem. Również brak możliwości naładowania baterii, czy niereagowanie na ładowarkę może oznaczać, że mamy do czynienia z uszkodzonym gniazdem ładowania. Na pewno nie powinniśmy bagatelizować też sytuacji, w których telefon wskazuje nam 1% baterii pomimo je ładowania, czy brak komunikacji iPhone'a z komputerem lub laptopem. Jeśli chcemy potwierdzić swoje przypuszczenia, to wystarczy podłączyć iPhone do jednego ze wspomnianych urządzeń przy pomocy kabla USB. Jeśli sprzęt nie będzie wykrywał urządzenia, może to świadczyć o uszkodzeniu gniazda zasilania w naszym telefonie.

Uszkodzenie gniazda zasilania w iPhone – co robić?

Jak powinniśmy zachować się w sytuacji, gdy dojdziemy do wniosku, że gniazdo zasilania w naszym telefonie uległo uszkodzeniu? Jakie kroki podjąć, by jak najszybciej pozbyć się usterki? Większość z nas na początku będzie pewnie szukało wskazówek w sieci i jest to zrozumiałe, bo Internet przyzwyczaił nas to tego, że bywa dla nas źródłem informacji. Co więcej, pewnie to właśnie Internet podsunie nam kilka pomysłów na naprawę uszkodzonego gniazda zasilania w iPhone we własnym zakresie. Jednak praktyka pokazuje, że samodzielne naprawy tego typu urządzeń mają różne skutki. Czasami swoimi działaniami prowadzimy do uszkodzenia, którego już nie da się cofnąć, a to oznacza konieczność kupienia nowego iPhone'a. Jeśli nie chcemy narazić się na kilkutysięczny wydatek, to lepiej od razu pomyśleć o skorzystaniu z pomocy kogoś bardziej doświadczonego. Poza tym pamiętajmy, że właśnie w takich przypadkach możemy liczyć na wsparcie serwisu, który jest po to, by wspierać nas w różnego typu awariach i usterkach, w tym również w uszkodzeniu gniazda zasilania w iPhone'ach.

Naprawa gniazda zasilania iPhone w serwisie

Warto zacząć od tego, że naprawa gniazda zasilania w iPhone'ach realizowana jest przez wykwalifikowanych serwisantów, którzy mają specjalistyczną wiedzę oraz odpowiednie umiejętności. Poza tym punkt serwisowy jest wyposażony w nowoczesne narzędzia i sprzęt, co w połączeniu z odpowiednimi umięjętnościami gwarantuje fachowe wsparcie i możliwość naprawy gniazda zasilania na miejscu. Do profesjonalnego punktu serwisowego możemy zgłosić z każdym iPhone'em. Jego model nie ma tutaj żadnego znaczenie. Jest to jednoznaczne, z tym że na naprawę gniazda zasilania mają szansę jednakowo użytkownicy iPhone'ów 5, iPhone'ów SE, iPhone'ów 6, iPhone'ów 7, iPhone'ów 8, iPhone'ów X itp. Aby sprostać oczekiwaniom wszystkich klientów i zapewnić profesjonalne wsparcie serwisantów jak największej ilości potrzebujących, do wyboru mamy dwie możliwości dostarczenia wadliwego iPhone'a do serwisu. I tak telefon możemy dostarczyć osobiście, co jest dobre w przypadku osób, które mają niedaleko do punktu stacjonarnego serwisu. Dla osób, które mają za daleko, istnieje możliwość wysyłkowego dostarczenia urządzenia. A jak wygląda sama naprawa gniazda zasilania? Procedura postępowania zawsze wygląda tak samo. Telefon najpierw jest sprawdzany, by ustalić, czy faktycznie mamy do czynienia z awarią gniazda zasilania, czy też z inną usterką. Na tym etapie specjaliści korzystają ze specjalistycznych narzędzi diagnostycznych, dzięki czemu są w stanie postawić skuteczną i szybką diagnozę. Następnie jesteśmy informowani o tym, co jest przyczyną usterki i dowiadujemy się, jakie koszty będziemy musieli ponieść z tytułu naprawy. Jeśli zdecydujemy się na naprawę, to powinniśmy wiedzieć, że fachowcy zawsze podpowiadają nam najlepsze rozwiązania. W przypadku mechanicznego uszkodzenia gniazda ładowania o wiele lepszym rozwiązaniem okazuje się jego wymiana niż naprawa. Wszystko dlatego, że naprawa by nas bardzo dużo kosztowała, a serwis doskonale rozumie, że naprawa powinna być skuteczna, ale też jak najkorzystniejsza i tak stosuje te rozwiązania, które dają dobre korzyści pod względem ekonomicznym. To jednak nie wpływa na jakość świadczonych usług, co oznacza, że telefon wróci do nas w nienagannym stanie.